Студенти фармацевтичного факультету склали державні випускні іспити

Студенти фармацевтичного факультету склали державні випускні іспити

ВИПУСК-2014. У Буковинському державному медичному університеті відбувся п’ятий випуск фармацевтів бакалаврів заочної форми з 4,5-річним терміном навчання.

Для студентів V курсу спеціальності “Фармація” освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” заочної форми навчання зима 2014 року виявилась нелегкою, емоційною та напруженою, адже їм довелося складати державні випускні іспити, які для кожного стали справжнім випробуванням на міцність.

Відповідно до наказу для прийому іспитів на фармацевтичному факультеті було створено державну екзаменаційну комісію та призначено головою доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри фармакології Ігоря Заморського. Іспити проводилися на базі кафедр фармації, медичної та фармацевтичної хімії, де було створено всі належні умови для випускників. Студенти складали п’ять державних випускних іспитів з професійно-орієнтованих дисциплін: фармакологія, фармацевтична хімія, технологія лікарських засобів, фармакогнозія, організація та економіка фармації. Результати іспитів свідчать про достатньо високий рівень теоретичної та практичної підготовки переважної більшості випускників, що відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики й освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів фармації.

Таким чином, випускники Буковинського державного медичного університету поповнили лави фармацевтичних фахівців та отримали престижну у сучасному суспільстві професію, яка на сьогодні є однією з найперспективніших на ринку праці, і вже найближчим часом мають можливість працевлаштуватися. Переважна більшість цьогорічних випускників планують також продовжити навчання на фармацевтичному факультеті.