БДМУ серед лідерів за даними міжнародних веб-рейтингів університетів

У лютому 2014 року оприлюднені чергові міжнародні рейтинги університетів – «Webometrics Ranking of World's Universities» та «World Universities Web Ranking», які визначають місця ВНЗ світу за показником їх Інтернет-присутності.

За даними рейтингу Webometrics Ranking of World's Universities БДМУ посів 1-е місце серед вищих медичних навчальних закладів України та 12-те місце серед усіх ВНЗ України, які увійшли до бази рейтингу у 2014 році (всього до рейтингу включено 313 ВНЗ України). У порівнянні із результатами попереднього рейтингу університет піднявся більше ніж на 4200 пунктів і увійшов ТОП-3000 ВНЗ світу (всього до рейтингу включено понад 22 тисячі вишів).

Одними із найближчих сусідів БДМУ за рейтингом виявилися Чернівецький торгово-економічний інститут КНТЕУ (19-те місце) та Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича (38-ме місце).

Webometrics Ranking of World's Universities – один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі, який ґрунтується на аналізі офіційних веб-сайтів навчальних закладів. Розробниками рейтингу (компанія Cybermetrics Lab, Іспанія) враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів, іншими словами, змістовна та інформаційна активність сайту навчального закладу.

У іншому рейтингу «World Universities Web Ranking» університет увійшов до десятки лідерів ВНЗ України (8-місце) і також випередив усі вітчизняні вищі медичні навчальні заклади. Цей рейтинг побудований на алгоритмі, що охоплює три неупереджених та незалежних веб-показники ВНЗ в декількох різних пошукових системах (Google Page Rank, Alexa Traffic Rank,  Majestic Seo). Мета цього веб-рейтингу від «4 International Colleges & Universities» є забезпечення прийнятної популярності рейтингу міжнародних університетів та коледжів, що складається на основі популярності їхніх сайтів. Очікується, що він допомагатиме міжнародним студентам та академічній спільноті зрозуміти наскільки популярним є той чи інший університет чи коледж у зарубіжній країні.

Принагідно відзначаємо, що за даними рейтингу “Ranking Web of Repositories” цифровий репозиторій БДМУ також займає 1-шу сходинку серед медичних ВНЗ України, 11 – серед вищих навчальних закладів країни та 744 сходинку у світовому рейтингу.

Таким чином, три назележних один від одного веб-рейтингів підтвердили лідируючі позиції Буковинського державного медичного університету серед ВНЗ України!

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ

Найкраща студентка Чернівців навчається в БДМУ

26 листопада в палаці “Академічний” відбувся одинадцятий міський конкурс “Кращий студент року – 2012”. Участь у конкурсі брали представники 16 навчальних закладів. Згідно рішення Студентської ради БДМУ на даний конкурс було делеговано відмінницю у навчанні, артистку студентського театру, студентку ІІІ курсу медичного факультету №2 Анастасію Пушкашу.

Студенти БДМУ взяли участь у VII міжнародному пленері Національного студентського союзу

VIІ міжнародний пленер органів студентського самоврядування

Упродовж 22-29 серпня в с. Коблеве Миколаївської області проходив VII міжнародний пленер Національного студентського союзу з питань студентського самоврядування, академічних прав та соціального захисту студіюючої молоді. Делегатами від Буковинського державного медичного університету стали студенти Юлія Любеля, Анна Рибарчук, Наталія Максимчук та Юрій Саркісов.

Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону

Під такою назвою 6 грудня в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету пройшов форум органів студентського самоврядування Буковини.