Викладач БДМУ – слухач Глобальної школи з емпіричних методів дослідження

Викладач БДМУ – слухач Глобальної школи з емпіричних методів дослідження

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко стала слухачем Глобальної школи з емпіричних методів дослідження, що проходила з 8 по 19 червня в Університеті Сент Галлена, Швейцарія. Школа є однією з найкращих існуючих програм вивчення методології досліджень для молодих науковців, яка цьогоріч об’єднала 320 учасників з 58 країн світу.

У рамках школи було запропоновано 23 навчальні курси різних видів складності для представників різних галузей наукового знання. З них учасники могли обрати переважно два модулі. Всі курси викладали професори з провідних університетів світу. Надія Бурейко була слухачем двох курсів: «Якісні методи дослідження та аналізу даних» (інструктор – Поль Міхас, Університет Північної Кароліни) та «Змішані методи дослідження» (інструктор – Бурк Джонсон, Університет Південної Алабами). Крім того, Надія Бурейко долучилася до робочого семінару з ситуативного аналізу під керівництвом Ендрю Бенетта, професора Джорджтаунського університету. Пройдені курси були спрямовані на формування практичних навичок використання якісних та змішаних методів дослідження, а також конструювання дослідницького дизайну.

Слухачі поглибили знання щодо правильного формулювання дослідницької проблеми, гіпотези, особливостей і специфіки збору даних та їх аналізу. Здобуті під час навчання знання молода дослідниця планує використати для вдосконалення наукового проекту, над яким наразі працює, фокусом якого є процеси європеїзації в Україні та країнах сусідства, а також у низці нових наукових досліджень.