Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

День вишиванки на кафедрі пропедевтики

Для кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб гарною традицією стало відзначення Дня вишиванки.

Третій рік поспіль кафедра та колектив Міської клінічної лікарні №3 у третій четвер травня приступають до роботи у вишиванках.

Цьогоріч свято стало особливим. Традицію підтримав увесь, без виключень, колектив кафедри. Визначним стало те, що учасники підійшли до питання вибору традиційного одягу дуже ретельно: декілька співробітників кафедри вишивали сорочку самостійно або ж отримали її у дар від батьків; хтось вдягнув вишиванки старовинні, вишиті нашими предками, з тих, котрі десятиліттями зберігаються серед родинних скарбів; а квіткові та бісерні мотиви сучасних авторських робіт вражали складністю своєї композиції та гармонійними кольорами.

Також колектив кафедри пропедевтики долучився до збору коштів у фонд акції "Подаруй вишиванку для бійців АТО", про що довго нагадуватимуть поєднані з вишиванкою букетики зі стрічкою з національним орнаментом.

У БДМУ відзначили День вишиванки

День вишиванки

Щороку у третій четвер травня відбувається Всеукраїнська акція «День української вишиванки».

У БДМУ приготували вишиванку-оберіг для бійця

Студенти БДМУ долучилися до акції «Подаруй бійцю вишиванку», яка проводиться до Дня української вишиванки у м. Чернівці.