Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

День вишиванки на кафедрі пропедевтики

День вишиванки на кафедрі пропедевтики

Для кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб гарною традицією стало відзначення Дня вишиванки.

 

Третій рік поспіль кафедра та колектив Міської клінічної лікарні №3 у третій четвер травня приступають до роботи у вишиванках.

Цьогоріч свято стало особливим. Традицію підтримав увесь, без виключень, колектив кафедри. Визначним стало те, що учасники підійшли до питання вибору традиційного одягу дуже ретельно: декілька співробітників кафедри вишивали сорочку самостійно або ж отримали її у дар від батьків; хтось вдягнув вишиванки старовинні, вишиті нашими предками, з тих, котрі десятиліттями зберігаються серед родинних скарбів; а квіткові та бісерні мотиви сучасних авторських робіт вражали складністю своєї композиції та гармонійними кольорами.

Також колектив кафедри пропедевтики долучився до збору коштів у фонд акції "Подаруй вишиванку для бійців АТО", про що довго нагадуватимуть поєднані з вишиванкою букетики зі стрічкою з національним орнаментом.