Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студентка БДМУ у трійці кращих знавців української мови та літератури

Студентка БДМУ у трійці кращих знавців української мови та літератури

ВІТАЄМО. Студентка І курсу медичного факультету №2 Семенюк Ольга (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Шутак Лариса Богданівна) посіла почесне ІІ місце на Всеукраїнському етапі ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.
 
“Я не була впевненою, що здобуду перемогу, але мене ще з дитинства навчили завжди вірити у свої сили і сподіватися на краще. Безперечно, хотілось бути у числі переможців, щоб підтвердити свої знання та вміння не лише на рівні області, а й держави,” – ділиться враженнями Ольга.

“Це безумовно, справжня перемога. Ольга – єдина зі студентів та учнів, котрі представляли Чернівецьку область на всіх рівнях, стала призеркою Конкурсу, – зазначає науковий керівник Лариса Шутак. – Особливо приємно, що трапилося це напередодні святкування 200-ліття від дня народження Великого Кобзаря. Колись, у середні віки, диплом лікаря міг отримати тільки той, хто мав ще й гуманітарну освіту. То ж відрадно, що у стінах БДМУ навчаються такі талановиті та творчі студенти”.