Команда БДМУ здобула перемогу на іграх КВК в Хмельницькому

15 березня у м. Хмельницький відбулася ІІ гра сезону телевізійної ліги КВК серед команд України «КВКАКТУС» – «БИТВА ВУЗІВ».

Змагання організовано Філією національної суспільної телерадіокомпанії України «Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр», МГО «Молодіжний Центр «ДІМ», Хмельницьким палацом творчості дітей та юнацтва.

БДМУ у грі представляла «Ідеальна команда» у складі: студента медичного факультету № 1 Ярослава Мартинюка, студентів коледжу БДМУ Владислава Павлюка, Івана Седзюха, Івана Унгуряна, Мар’яни Василович.

За результатами зібраних 93 «кактусів» від журі команда БДМУ здобула І місце.

Учасники битви демонстрували свої таланти на розсуд журі у конкурсах «Привітання», «Розминка», «Біатлон» та музичне домашнє завдання.

Середа, 21 березня 2018

Кафедра педіатрії, неонатології та перинатальної медицини

На кафедрі педіатрії, неонатології та перинатальної медицини відбулася бесіда зі студентами 2 групи 3-го курсу медичного факультету №4, присвячена 70-річчю БДМУ “Основні етапи розвитку кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини”, яку провів доцент кафедри Дмитро Нечитайло.

Кафедра фармакології долучилася до акції «За чисте довкілля»

23–24 квітня у рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на кафедрі фармакології були проведені заходи за участю студентів та викладачів.

Кафедра хірургії на ХХІІІ з’їзді хірургів України

21-23 жовтня 2015р. відбувся ХХІІІ з’їзд хірургів України.

Кафедрою дерматовенерології проведено заходи з нагоди Дня меланоми

У рамках Всесвітнього Дня меланоми співробітники кафедри дерматовенерології Буковинського державного медичного університету 24 березня провели «День відкритих дверей» з метою обстеження на наявність ознак меланоми.