Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти-іноземні громадяни БДМУ провели Великодню благодійну акцію

До світлого дня Великодня 2017 року іноземні студенти 44 групи 4 курсу (куратор Мирослава Березова) вирішили провести благодійну акцію.

Разом з небайдужими чернівчанами студенти взяли участь у допомозі малозабезпеченій родині Шабуріних, про яких дізналися від волонтерів благодійної організації «Майбутнє України».

Студенти зібрали 2000 гривень, на які було закуплено продукти харчування – крупи, мука, цукор, макаронні вироби, картопля, олія, яйці, молоко тощо.

Сім’я Шабуріних – багатодітна з 5-ма неповнолітніми дітьми, а працювати має змогу тільки батько сімейства. Зароблених коштів ледь вистачає на оплату комунальних послуг. Проживає родина в Коломиї, в одній кімнаті старого будинку, який потребує термінового ремонту. Отримані продукти, хоч і не є значною допомогою, але в даному випадку виявилися дуже доречними.

Організатори акції закликають допомагати всім тим, хто цього потребує, адже робити добро легко і дуже потрібно.

Галерея зображень:
Студенти-іноземні громадяни БДМУ провели Великодню благодійну акцію

Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

У День спонтанного прояву доброти, 17 лютого, студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету провели акцію із заохоченням городян до простих добрих справ:

Студенти-іноземні громадяни БДМУ взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції

У січні 2006 року в Україні був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», засновниками якого було поставлено мету – рятувати життя діток, повертати їм здоров’я за допомоги небайдужих. Цього року тематикою зборів є допомога діткам із вадами зору.

Студенти-іноземці БДМУ провели акцію «Roll Back Malaria-2015»

Студенти-іноземні громадяни Буковинського державного медичного університету до Всесвітнього дня боротьби з малярією провели санітарно-просвітницьку акцію «Roll Back Malaria-2015».