Студенти-медики привітали з Різдвом маленьких пацієнтів

Напередодні Різдва Христовогодо Чернівецького обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи завітали багато поважних гостей.

За ініціативи директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Оксани Андрієць пацієнтів Центру відвідала делегація керівників системи охорони здоров’я області у складі: заступника директора Департаменту ОЗ – начальника управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Марії Поліщук, головного лікаря Хотинського центру первинної медико-санітарної допомоги Юрія Пасічника, головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги «Роша» Анатолія Мимки та студентів Буковинського державного медичного університету.

Під час візиту гості привітали дітей та їхніх батьків з прийдешніми Різдвяними святами і передали закладу гостинці для його пацієнтів, а на завершення студенти-медики подарували присутнім колядки.

Галерея зображень:
Студенти-медики привітали з Різдвом маленьких пацієнтів

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

Інтерни-стоматологи БДМУ відвідали школу-інтернат

З нагоди всесвітнього Дня захисту дітей лікарі-інтерни стоматологи 1-го року навчання провели вікторину “Основи стоматологічного здоров’я”.