Співробітники кафедри догляду за хворими провели профорієнтаційну роботу

Співробітники кафедри догляду за хворими провели профорієнтаційну роботу

Співробітики кафедри догляду за хворими та ВМО,завідувач кафедри, проф. Плеш І.А., доц. Борейко Л.Д., доц. Хомко О.Й., 20 жовтня 2015р. провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів ЗОШ №8 I-III ступеня Чернівецької міської ради (директор Савчук І.І.).

У рамках проведеного заходу, учні 9-11 класів за допомогою мультимедійної презентації були ознайомлені зі здобутками колективу БДМУ, кадровим потенціалом, розвитком студентського самоврядування, умовами вступу до ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет”.

При проведенні профорієнтаційної роботи значна увага приділялась умовам та можливостям дистанційного навчання для підготовки до вступу в університет. Особлива увага була звернена на підготовчі курси при БДМУ.

Зацікавленість в учнів викликали питання можливості проведення вебінарів зі слухачами підготовчого відділення, умови вступу до університету, а також вартість навчання.

Майбутніх студентів зацікавили можливість безкоштовного проходження літніх виробничих практик в кращих університетських клініках Австрії та Німечиини, з якими багато років поспіль співпрацює наш університет.

Випускники отримали буклети з необхідною інформацією та були запрошені разом із батьками на “День відкритих дверей” нашого університету, який відбудеться 01 листопада у Палаці «Академічний» о 12.00, за адресою м.Чернівці, вул. Шіллера 11.