Відбулося відкриття виставки «Світло душі»

До Дня матері студенти і співробітники Буковинського державного медичного університету 7 травня презентували в Історико-медичному музеї БДМУ виставку художніх робіт і декоративно-прикладного мистецтва «Світло душі».

На виставці були представлені роботи талановитої студентської молоді, професорсько-викладацького складу, адміністрації та дітей співробітників університету.

Щороку студенти Буковинського державного медичного університету організовують мистецькі експозиції. Особливістю цьогорічної виставки є те, що вона продовжує проект «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», започаткований з нагоди 70-річчя університету. І студенти, і викладачі спільно представили художні роботи і вироби декоративно-прикладного мистецтва.

Як зазначив ректор БДМУ Тарас Бойчук, за 70 років існування Буковинський державний медичний університет подарував Україні та світу не тільки талановитих, знаних науковців і лікарів, але й відомих творчих особистостей. Медики, як справжні митці, виражають свої емоції через художні візерунки. Нині вже наступні покоління студентів і викладачів презентують свої роботи, які мають оригінальний художній стиль.

На виставці презентовані роботи різних жанрів, у які автори вклали свій творчий потенціал та натхнення. Серед багатьох експонатів була представлена вишиванка-оберіг для бійця АТО Андрія Моцока, яку спільно вишили та оздобили студенти 18 групи 2 курсу медичного факультету № 2 з куратором Оленою Ясінською. Виставка триватиме чотири тижні.

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

В БДМУ провели “Годину поезії”

З нагоди Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в науковій бібліотеці Буковинського державного медичного університету проведено “Годину поезії”.

Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

23 березня у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н. Оксана Петринич

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.