Студенти-медичні психологи БДМУ відзначили День науки

19 квітня 2017 року з нагоди Всесвітнього Дня науки в читальному залі бібліотеки відбувся науковий семінар «Дослідження смисложиттєвих орієнтації майбутніх психологів».

У заході брали участь студенти І курсу спеціальності «Медична та психологічна реабілітація», завідувач кафедри психології та філософії, професор Алла Борисюк, доцент Марина Тимофієва, провідний бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу Софія Задерей.

Під час заходу був представлений аналіз останніх досліджень і публікацій з даної тематики; розкриті структурні компоненти смислу життя в теоріях А. Адлера та К. Юнга, в теорії особистості В. Франкла та концепції смисложиттєвих орієнтацій Д.О. Леонтьєва.

Метою даного наукового семінару була експлікація провідних смисложиттєвих орієнтацій майбутніх психологів. Емпіричне дослідження смисложиттєвих орієнтацій майбутніх психологів було проведено напередодні, з результатами якого були ознайомлені учасники заходу.

Своєю активною позицією, правдивими та самокритичними відповідями й думками майбутні психологи додавали яскравості заходу.

Галерея зображень:
Студенти-медичні психологи БДМУ відзначили День науки