Студенти коледжу БДМУ зустрілися з військовим капеланом

17 січня 2017 року в Україні вперше святкується День українського добровольця.

З цієї нагоди викладачем коледжу БДМУ Анною Слубською за сприяння заступника директора коледжу БДМУ з виховної роботи, доцента Оксани Петринич організовано зустріч студентів 1 групи 1 курсу спеціальності «Медсестринство» (на основі базової середньої освіти) з військовим капеланом, благочинним Чернівецько-Буковинської єпархії, протоїєреєм Романом Грищуком.

Під час заходу отець Роман звернув увагу на особливості роботи капеланів в зоні АТО: «Коли постала біда війни, одразу наші священнослужителі були першими волонтерами. Вже більше року вони їдуть туди на місяць, аби нести духовну підтримку нашим військовим. Ми побачили, що слава Богу, наші солдати мають хліб тілесний, але їм потрібен хліб духовний. Що таке наше військо? Це зріз нашого суспільства. Їм важко усвідомити, що вони – християни і воїни – є захисниками вітчизни і тримають зброю у руках не з ненависті до тих, хто перед ними, а з любов’ю до тих, хто позаду них. Одна справа, коли людина зі зброєю у руках приходить на чужу землю захоплювати щось, і зовсім інша, коли людина тримає зброю у руках, аби захистити тих, хто позаду».

Спілкування з військовим капеланом отцем Романом відбулося в дружній та доброзичливій атмосфері. Студенти підготували листи воїнам АТО, які незабаром потраплять до своїх адресатів.

Галерея зображень:
Студенти коледжу БДМУ зустрілися з військовим капеланом

«Ми щит і меч твій, Україно!»

16 березня 2017 року співробітники кафедри суспільних наук та українознавства – старший викладач Потапова Л.Б. та викладач Андрієць В.І. – провели виховний захід до Дня українського добровольця.

Студенти коледжу БДМУ відзначили День українського добровольця

14 березня 2017 року в Україні вперше відзначається День добровольця. Цей день є особливим для нашої держави, адже саме добровольці першими стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Студенти коледжу БДМУ вишили ікони-обереги для військових

Студенти коледжу БДМУ спеціальності Фармація 1 курс, 14 березня 2017 року разом зі своїм куратором Катериною Купчанко провели виховний захід, присвячену Дню українського добровольця.