ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Цього року ми з радістю можемо відзначити, що в цьому виді спорту ми маємо серйозний прорив. Напередодні збірна БДМУ порадували нас гарною грою у півфіналі, де вони успішно здолали команду БДФЕУ. Фінальна гра з командою ЧНУ ім. Ю.Федьковича показала всім, що команда БДМУ сьогодні може скласти гідну конкуренцію найсильнішим командам області. Збірна медуніверситету здобула срібло, але розрив у очках був мінімальним, та й техніка, яку показала команда, свідчить про те, що в БДМУ поряд з жіночою волейбольною та футбольними командами виросла ще одна сильна команда, здатна достойно виступати на Всеукраїнському та міжнародному рівні.

У складі команди виступали:

Хитик Роман – медичний №1, 6 курс, 2 група;

Кіфяк Олександр – медичний №1, 2 курс, 7 група;

Познякевич Богдан – медичний №1, 4 курс, 9 група;

Лепілов Сергій – медичний №1, 6 курс, 8 група;

Павлів Олександр – медичний №1, 1 курс, 10 група.

Рубленик Володимир – медичний №2, 2 курс, 29 група;

Шишковський Ігор – медичний №2, 4 курс, 23 група;

Мельничук Гліб – медичний №2, 3 курс, 30 група;

Романюк Роман – медичний №2,  2 курс, 34 група;

Жук Антон – медичний №2, 1 курс, 18 група.

Чумак Ігор – медичний №4, 4 курс, 3 група;

Гетманенко Денис – медичний №4, 1  курс, 4 група;

Мануіла Владислав – стоматологічний факультет, 1 курс, 6 група;

Матеріал підготувала: Наталія Куліш, старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

В Чернівецькій міській поліклініці №1 запрацював новий цифровий флюорограф

Незборецький Ігор Володимирович

Чудо медичної техніки має багато переваг над своїм плівковим попередником. В першу чергу – це безпечність, адже у цифрового апарату радіаційне випромінювання на 40% менше, ніж у плівкового, а ось пропускні можливості набагато більше – до 100 знімків на день. Також нове обладнання дає можливість встановити більш достовірний діагноз. Сьогодні подивитись на те, як працює новий апарат, до поліклініки завітали секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин та начальник міського управління охорони здоров’я Ігор Незборецький.

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності. Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.