Студенти і викладачі БДМУ відзначили День Героїв Небесної Сотні

У Чернівецькому військовому госпіталі 19 лютого відбувся благодійний концерт-зустріч з учасниками антитерористичної операції, приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні.

Для бійців АТО, які перебувають у госпіталі, виступили із сольними номерами студенти Буковинського державного медичного університету Яна Чебан, Ірина Лутчак, Роман Рак, Юлія Білоока, Яна Таранюк, Антон Іваніцький, Оксана Небеснюк, Марина Коротчук та Богдан Петрюк. Для всіх присутніх також пролунала пісня «Червона рута» у виконанні студентів БДМУ.

На зустрічі були присутні представники ректорату, профспілкового комітету, іміджевої групи університету та адміністрації Палацу «Академічний».

Після завершення благодійного концерту студенти пригостили пацієнтів госпіталю солодкими подарунками та організували дружній турнір з шахів і шашок.

Також викладачі та лікарі-інтерни Університетської стоматологічної клініки проводять благодійну акцію з надання всіх видів стоматологічних послуг учасникам АТО та їх сім’ям, біженцям з окупованих територій та малозабезпеченим верствам населення.

Галерея зображень:
Студенти і викладачі БДМУ відзначили День Героїв Небесної Сотні

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

БДМУ висловлює співчуття рідним і близьким загиблих

Ректорат Буковинського державного медичного університету висловлює співчуття рідним і близьким загиблих у силовому протистоянні в центрі Києва.

БДМУ засуджує дії Російської Федерації

1 березня 2014 року прийнято рішення Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації щодо використання збройних сил Російської Федерації на території України, що є грубим порушенням положеньМеморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, Договору про друж

День Соборності та Свободи України

Щорічно 22 січня вся Україна відзначає День Соборності.

Це свято бере коріння з 1919 року, коли було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ми святкуємо його з 1999 року.