Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

14-16 листопада у торговому центрі "DEPOt" проходила благодійна акція зі збору коштів та речей першої необхідності для наших воїнів у зоні АТО. Ініціаторами проведення заходу стали Громадська організація «Координаційний штаб Буковина українському війську» та студентство міста. Потужна команда волонтерів Буковинського державного медичного університету на чолі з Анною Рибарчук та Ігорем Старко протягом трьох днів проводили збір коштів та найнеобхідніших речей, які вже цього тижня відправлені нашим бійцям.

Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.

В БДМУ продовжують роботу курси першої долікарської допомоги

З огляду на останні події в країні та на чисельні прохання мешканців міста та області на базі Буковинського державного медичного університету (кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти) започатковані та активно проводяться безкоштовні курси з надання першої долікарської допомоги.