Ліцеїсти поглиблено вивчали біохімію

Під час заняття

Традиційно у січні-лютому на кафедрі біоорганічної та біологічної хімії БДМУ у плані співпраці та профорієнтаційної роботи проводяться практичні заняття з учнями Чернівецького ліцею №3 медичного профілю Чернівецької міської ради та вихованцями секції «Індивідуальна робота еколого-біологічного напряму з обдарованими дітьми» КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

У цьому році учні 10-Б класу Чернівецького ліцею №3 медичного профілю у складі 2-х груп разом з доцентами кафедри (доц. Хлус К.М. та доц. Григор’єва Н.П.) поглиблено вивчали біохімію нирок і самостійно визначили у сечі патологічні компоненти. Слухачі дізналися про можливість застосування отриманих результатів для діагностики патології різних тканин та органів.

Учні також познайомились з історією, досягненнями та напрямками діяльності кафедри. Цікаві та змістовні заходи для учнів ліцею №3 організували і провели доцент кафедри к.м.н. – Хлус К.М., завідувач кафедри Григор’єва Н.П. та керівник гуртків КЗ ЧОЦЕНТУМ, к.б.н. Хлус Л.М.