Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Ліцеїсти поглиблено вивчали біохімію

Під час заняття

Традиційно у січні-лютому на кафедрі біоорганічної та біологічної хімії БДМУ у плані співпраці та профорієнтаційної роботи проводяться практичні заняття з учнями Чернівецького ліцею №3 медичного профілю Чернівецької міської ради та вихованцями секції «Індивідуальна робота еколого-біологічного напряму з обдарованими дітьми» КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

У цьому році учні 10-Б класу Чернівецького ліцею №3 медичного профілю у складі 2-х груп разом з доцентами кафедри (доц. Хлус К.М. та доц. Григор’єва Н.П.) поглиблено вивчали біохімію нирок і самостійно визначили у сечі патологічні компоненти. Слухачі дізналися про можливість застосування отриманих результатів для діагностики патології різних тканин та органів.

Учні також познайомились з історією, досягненнями та напрямками діяльності кафедри. Цікаві та змістовні заходи для учнів ліцею №3 організували і провели доцент кафедри к.м.н. – Хлус К.М., завідувач кафедри Григор’єва Н.П. та керівник гуртків КЗ ЧОЦЕНТУМ, к.б.н. Хлус Л.М.

Здобутки науковців університету – підсумки роботи наукової конференції професорсько-викладацького складу БДМУ

13, 15, 20 лютого 2017 року проходила 98 підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Здобутки студентів БДМУ на Всеукраїнській олімпіаді з анатомії людини

Впродовж 19-20 квітня 2017 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Анатомія людини».

Здорові нирки – запорука здоров’я та довгого життя

Понеділок, 12 березня 2018
В Україні на хронічну хворобу нирок страждають понад півмільйона українців, з них майже у 5 тис. – термінальна стадія захворювання, що потребує проведення гемодіалізу чи трансплантації нирки.

Змагання з відкритої першості з боротьби дзюдо

12 березня в Буковинському державному медичному університеті пройшли змагання відкритої першості з боротьби дзюдо.

Крім студентів БДМУ в турнірі брали участь також спортсмени з обласної спортивної школи. Загалом за перемогу боролися 45 учасників в різних вагових категоріях.