Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти-іноземні громадяни БДМУ взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції

У січні 2006 року в Україні був створений Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», засновниками якого було поставлено мету – рятувати життя діток, повертати їм здоров’я за допомоги небайдужих. Цього року тематикою зборів є допомога діткам із вадами зору.

БДМУ щороку бере активну участь у роботі фонду та допомозі дітям. У 2017 році за підтримки деканату медичного факультету № 3 відбулась зустріч студентів медичного факультету № 3 із регіональним координатором ВБФ «Серце до серця» у Чернівецькій області Рибарчук Анною.

І вже наступного дня під керівництвом головного куратора факультету Войткевич Юлії участь у акції прийняли найактивніші студенти факультету, відповідальними студентами були студент 5 курсу Картавія Пател та студент 3 курсу Файзал Салім Албдур. За короткий проміжок часу було зібрано більше 3500 грн.

Галерея зображень:

Відбулася звітна прес-конференція фонду "Серце до серця"

Викладачі БДМУ побували на зустрічі волонтерів Фонду «Серце до серця» у Польщі

Упродовж 9-15 січня 2017 року представники Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» стали учасниками зустрічі волонтерів Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що проходила в м. Крініца-Здруй (Польща).