Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбувся випуск Школи молодого викладача 2015

Відбувся випуск Школи молодого викладача 2015

У рамках «Школи молодого викладача» впродовж 2014-2015 н.р. магістри, аспіранти і молоді викладачі БДМУ

відвідували лекції та відкриті практичні заняття кращих педагогів університету з метою оволодіння методики викладання навчальних дисциплін різного профілю.

12 червня відбулася заключна атестація, яка показала високий рівень психолого-педагогічної підготовки слухачів школи. Проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш урочисто привітав молодих колег та вручив посвідчення про складання заключної атестації.

Підготовка кваліфікованих медичних кадрів, здатних до творчої праці, професійного розвитку, наділених високими моральними якостями є одним з пріоритетних завдань державної політики щодо розвитку вищої медичної освіти в Україні. Рівень педагогічної майстерності викладача вищої школи є важливим чинником навчально-виховного процесу, він позначається на результатах навчання студентів, на формуванні їх як особистостей. Своєю чергою, розвиток педагогічної майстерності викладача корелює з його ставленням до себе, вимогами до власної діяльності, особистісними якостями. Тому актуальність проблеми якості професійно-педагогічної адаптації молодих викладачів ВНЗ зумовлює здійснення пошуку ефективних технологій і оптимального змісту їхнього навчання у системі післядипломної освіти. У зв’язку з цим основним завданням «Школи молодого викладача» Буковинського державного медичного університету є оволодіння основами педагогіки та психології вищої школи, плануванням, навчально-методичним забезпеченням та організацією навчально-виховного процесу в системі вищої медичної освіти в Україні.

Керівник проекту, проректор з науково-педагогічної роботи Ніна Зорій зазначила, що нове покоління молодих викладачів гідно продовжує славні традиції кращих педагогів-науковців БДМУ.

 

Більше новин БДМУ: 

Відбулося відкрите заняття для слухачів Школи молодого викладача

Відповідно до плану роботи Школи молодого викладача 27 березня на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Догляд за хворими (практика)»

Відбулося засідання Вченої ради

У Буковинському державному медичному університеті 25 грудня відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів, грамот і патентів.

Відбулося засідання Ради студентського самоврядування

17-18 квітня на базі ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося чергове засідання Ради студентського самоврядування

при Міністерстві охорони здоров"я України, членом якої є Голова Студентської Ради Буковинського державного медичного університету Рибарчук Анна.