Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Співробітниками БДМУ проведено акцію «Як не захворіти на сказ»

З ініціативи співробітників кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ була проведена акція «Як не захворіти на сказ», приурочена Всесвітньому дню боротьби проти сказу. Асистенти кафедри Маргарита Андрущак та Юлія Бойко разом зі студентами V курсу медичного факультету №1 розповідали мешканцям міста та пацієнтам Чернівецької обласної клінічної лікарні про сказ та роздавали пам’ятки про цю недугу, як її уникнути, а у випадку укусу тваринами, що необхідно робити, щоб попередити захворювання.

Співробітники БДМУ провели благодійно-просвітницьку акцію

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з пневмонією на базі Протитуберкульозного санаторію «Садгора» асистентами кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Марусик У.І. та Бєлашовою О.В. під керівництвом завідувача кафедри проф. Колосковою О.К. була проведена благодійно-просвітницька акція.