Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ відбулася конференція Асоціації педіатрів

20 вересня 2016 року на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб відбулася конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України, в якій взяли участь науковці педіатричних кафедр ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та лікарі практичної ланки охорони здоров’я області, зокрема, педіатри, неонатологи, дитячі інфекціоністи, імунологи та лікарі загальної практики – сімейної медицини. Напередодні сезонного підвищення захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції основна увага засідання приділялася можливостям виявлення, лікування та профілактики респіраторно-синцитіальної інфекції. В ході роботи конференції заслухано доповідь доцента кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Миколи Гараса, у якій були відображені клініко-епідеміологічні особливості РС-інфекції на сучасному етапі. Особливості перебігу РС-інфекції в неонатальному періоді висвітлювалися у повідомленні т.в.о. головного позаштатного спеціаліста ДОЗ за спеціальністю «Неонатологія», асистент кафедри Олени Власової. Питання інтенсивної терапії станів, що супроводжують перебіг бронхіоліту, присвячувалася доповідь лікаря-анестезіолога КМУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» Олександра Єрьоміна. Підсумки роботи засідання з акцентом на сучасних можливостях профілактики респіраторно-синцитіальної інфекції зробили голова обласного осередку Асоціації педіатрів України, професор Леонід Безруков та завідувач кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, професор Олена Колоскова.