Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

У БДМУ відбулося чергове засідання Вченої Ради

24 вересня відбулося чергове засідання Вченої ради ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет».

Засідання розпочалося із вручення ректором Тарасом Бойчуком вітальних адрес ювілярам, грамот і патентів.

Завідувач відділу виробничої практики, доцент Микола Антофійчук доповів про клінічну підготовку студентів та опанування ними практичних навичок за підсумками виробничих і навчальних практик у 2014-2015 н. р. та заходи щодо їхнього покращання.

Під час засідання подано кандидатури до вчених звань професора Сніжани Сокольник, доцента Оксани Оліник, Яни Телекі, Андрія Бамбуляка, Алли Галагдиної.

Декан фармацевтичного факультету, доцент Петро Присяжнюк поінформував присутніх про науково-педагогічну діяльність факультету.

Були розглянуті матеріали засідань наукової та Центральної методичної комісій, а також розглянуті і затверджені: Положення про виборчу комісію з проведення виборів ректора Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», Положення про організаційний комітет з проведення виборів ректора Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», Положення про порядок обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», Положення про організацію освітнього процесу у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет».

Про результати перевірки фінансової інспекції доповіла головний бухгалтер Алла Остафійчук.

Відбулося засідання Вченої ради

У Буковинському державному медичному університеті 25 грудня відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу та Вченої ради, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, дипломів, грамот і патентів.

Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

У ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» 22 червня відбулося засідання Вченої ради.

Відбулося чергове засідання Вченої ради БДМУ

У Буковинському державному медичному університеті 26 березня відбулося чергове засідання Вченої ради, яке традиційно розпочалося з вручення вітальних адрес ювілярам, атестатів доцента, дипломів та патентів.