Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ розповіли школярам як доглядати за зубами

Лікарі – інтерни та студенти БДМУ провели «Урок здоров’я» для учнів Чернівецької гімназії №4. Впродовж 27-28 жовтня 2016 року асистент кафедри терапевтичної стоматології БДМУ Наталія Ватаманюк сумісно з інтернами-стоматологами та студентами 7 групи 2 курсу стоматологічного факультету провели «Урок здоров’я» на базі Чернівецької гімназії №4 для учнів 5-7 класів. До слова, дана просвітницька акція вже стала традиційною і регулярно проводиться в навчальних закладах міста. Інтерни розповідали школярам цікаві речі про ротову порожнину та зуби, а студенти в ігровій формі навчали дітей правилам дотримання гігієни порожнини рота та здорового харчування. Підсумком заняття було розв’язування кросворду, найактивніші учні – отримали подарунки.

Студенти БДМУ взяли участь у благодійній акції

14-16 листопада у торговому центрі "DEPOt" проходила благодійна акція зі збору коштів та речей першої необхідності для наших воїнів у зоні АТО. Ініціаторами проведення заходу стали Громадська організація «Координаційний штаб Буковина українському війську» та студентство міста.