Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ розповіли школярам як доглядати за зубами

Лікарі – інтерни та студенти БДМУ провели «Урок здоров’я» для учнів Чернівецької гімназії №4. Впродовж 27-28 жовтня 2016 року асистент кафедри терапевтичної стоматології БДМУ Наталія Ватаманюк сумісно з інтернами-стоматологами та студентами 7 групи 2 курсу стоматологічного факультету провели «Урок здоров’я» на базі Чернівецької гімназії №4 для учнів 5-7 класів. До слова, дана просвітницька акція вже стала традиційною і регулярно проводиться в навчальних закладах міста. Інтерни розповідали школярам цікаві речі про ротову порожнину та зуби, а студенти в ігровій формі навчали дітей правилам дотримання гігієни порожнини рота та здорового харчування. Підсумком заняття було розв’язування кросворду, найактивніші учні – отримали подарунки.