Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти провели акцію «Пам’ятаємо загиблих героїв Буковини»

За ініціативи кафедри іноземних мов та студентів 6 групи медичного факультету №1(спеціальність «Лікувальна справа»), підтримки куратора Бицко Н.І. 21 жовтня проведено акцію вшанування пам’яті героїв Буковини, загиблих в зоні АТО, які поховані на Центральному кладовищі у с. Годилів. Студенти поклали квіти до місць вічного спочинку воїнів та із зацікавленістю ознайомилися з історією життя та подвигу буковинських героїв: військового лікаря-хірурга Трепка В.В.; капітана Петращука О.В.; старшого лейтенанта Файфура В.О.; молодшого сержанта Крисоватого І.; старшого солдата Піцула В.П.; солдата Доника М.; сержанта Мігована В.М.; молодшого сержанта Вербицького О.Р.; солдата Коноплева П.К.; старшого сержанта Альошина А.В.; волонтера Шлюсара Р.Д.; солдата Руснака Д.Г.; солдата Побережника С.А.; молодшого лейтенанта Редькина В.М.; старшого сержанта Буравчикова О.Ю.; стрільця-парамедика Горбачової А.

Сумно від того болю і жалю за кожним з наших найкращих і найсвітліших синів та доньок Буковини, які віддали найцінніше, що є у світі – своє життя. Вони покинули нас на злеті, щоб назавжди стати Ангелами, і ми у величезному боргу перед ними за наші мирні міста і села.

Низький уклін Вам, герої Буковини, за Ваш величний подвиг! Вічна пам’ять і Вічна слава Вам у віках!

Студенти і викладачі БДМУ відзначили День Героїв Небесної Сотні

У Чернівецькому військовому госпіталі 19 лютого відбувся благодійний концерт-зустріч з учасниками антитерористичної операції, приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні.

Студенти і викладачі БДМУ провели круглий стіл з нагоди 100-річчя перемоги УСС

З нагоди відзначення діяльності Українських Січових Стрільців та 100-річчя їх перемоги на горі Маківка на кафедрі психології та соціології було проведено круглий стіл на тему «Українські Січові Стрільці та їх роль у становленні української державності» і організовано перегляд історичного, науково-популярного фільму, присвяченого діяльності Українських Січових Стрі

Студенти і викладачі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

2 червня відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Студенти і викладачі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

17 травня з ініціативи обласного Товариства політв’язнів та репресованих за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації відбулись заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв політичних репресій,