Студенти та викладачі кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб долучилися до акції “Зробимо Україну чистою”

Чистота – запорука здоров’я – стверджує народна мудрість. Адже, підтримка належного санітарного стану територій міста сприяє підтримці не лише фізичного благополуччя мешканців, а й дарує естетичну насолоду.

Студенти медичного факультету №1 (6-7 групи ІІІ курсу) Буковинського державного медичного університету під керівництвом викладачів кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб (доцентів Наталії Бачук та Оксани Микитюк) долучилися до акції “Зробимо Україну чистою”. Вони допомогли із прибиранням скверу на території Чернівецької міської лікарні №3, розташованої за адресою: вул. Головна, 100. Слід зазначити, що вони роблять це не вперше; на думку активістів, наведення порядку власноруч виховує навики не смітити самому і активно пропагувати підтримку належного стану навколишнього середовища серед своїх колег.

В БДМУ буковинців навчатимуть надавати першу долікарську допомогу

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти охочим будуть проводити навчальні заняття щодо надання першої медичної долікарської допомоги. Потреба у таких курсах виникла у зв’язку з численними проханнями жителів нашого краю.

Онлайн-лекція „Новітні досягнення в кардіології”

У рамках співпраці між БДМУ та Університетом медицини та фармації ім. Г.Т.Поппи (м. Ясси, Румунія) 15 січня 2014 року у приміщенні конференц-зали Буковинського державного медичного університету відбулася Міжнародна наукова онлайн-лекція „Новітні досягнення в кардіології”.

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. Зустріч проводилася в межах відзначення Європейського дня мов, який святкують в країнах Європейського Союзу щорічно з 2001 року, а також Міжнародного дня перекладача, проголошеного Міжнародною Федерацією Перекладачів 30 вересня 1991 року.

НАУКОВИЙ ФОРУМ. Упродовж 19-21 травня у місті Севастополь відбулась щорічна традиційна весняна конференція українського наукового медичного товариства лікарів-отоларингологів “Сучасні методи діагностики та лікування хронічних захворювань лор-органів у дорослих та дітей”.
В рамках конференції відбулась нарада завідувачів кафедр отоларингології медичних вузів та закладів післядипломної освіти за участю головного отоларинголога МОЗ України, академіка АМН України Д.І. Заболотного, на якій розглянуто проблеми та особливості проведення науково-дослідної роботи молодими вченими, оптимізація роботи з молодими вченими та нові навчальні технології в роботі кафедр отоларингології.