Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ розпочали флешмоб «Червоній руті – 46»

13 вересня чернівчани та гості міста відзначали 46 річницю від дня виконання пісні «Червона рута». Розпочали свято студенти-медики, учасники ансамблю БДМУ «Букмед», які акапельно виконали безсмертну «Червону руту» біля меморіальної дошки Володимиру Івасюку.

Зазначимо, що саме навчаючись в Чернівецькому медичному інституті, Володимир Івасюк написав цей світовий музичний шедевр.

До свята долучилися представники ректорату, головні куратори, студенти. Після урочистого виконання всі учасники свята приєдналися до загальноміського флешмобу та Свята української пісні, які проходили на Театральній площі.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ розпочали флешмоб «Червоній руті – 46»