Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ розпочали флешмоб «Червоній руті – 46»

13 вересня чернівчани та гості міста відзначали 46 річницю від дня виконання пісні «Червона рута». Розпочали свято студенти-медики, учасники ансамблю БДМУ «Букмед», які акапельно виконали безсмертну «Червону руту» біля меморіальної дошки Володимиру Івасюку.

Зазначимо, що саме навчаючись в Чернівецькому медичному інституті, Володимир Івасюк написав цей світовий музичний шедевр.

До свята долучилися представники ректорату, головні куратори, студенти. Після урочистого виконання всі учасники свята приєдналися до загальноміського флешмобу та Свята української пісні, які проходили на Театральній площі.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ розпочали флешмоб «Червоній руті – 46»

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

«Дзвони минулого – шляхи майбутнього»

У Чернівецькому обласному художньому музеї 1 жовтня відбулося відкриття виставки художніх робіт та виробів декоративно-прикладного мистецтва студентів та співробітників БДМУ «Дзвони минулого – шляхи майбутнього», яка приурочена 70-річчю Буковинського державного медичного університету.

Відбулися урочистості з нагоди 201-ї річниці з дня народження Кобзаря

Представники ректорату і профкому, викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, що відбулося 9 березня на Центральній площі Чернівців.