Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Студенти БДМУ разом з чернівчанами відзначили День щастя

Студенти-фармацевти провели для мешканців міста флешмоб з нагоди Міжнародного дня щастя. Девізом акції студенти обрали - «Посміхайтесь життю, і життя посміхнеться Вам».

Студентами 1 групи 2 курсу фармацевтичного факультету, разом із куратором, ас. Івасюк С.Н., та головним куратором фармацевтичного факультету ас. Панасенко Н.В., за сприяння завідувача кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії д. мед. н., професора Захарчука О.І., було проведено акцію до Дня щастя.

Студенти дарували перехожим повітряні кульки, смаколики і мотиваційні листівки. Не дивлячись на погодні умови, на обличчях перехожих та учасників акції панувала посмішка, та піднесений настрій.

Переживання гострої радості, величезного щастя, почуття глибокого задоволення можливо в результаті викиду в кров особливих речовин – так званих гормонів щастя: ендорфінів, серотоніну і дофаміну. Якщо наша гормональна система працює досить активно, то ми не тільки відчуваємо себе щасливими, а й здоровими, сильними, цілеспрямованими. Якщо ж раптом навалюється апатія, безсилля і безвольність, а то ще й депресія, значить, в нашій гормональній системі стався збій. Причиною якого можуть стати хронічна втома, постійний стрес, вірусні, запальні або гормональні захворювання.

У 2012 році ООН проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness)

з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним почуттям для всіх людей нашої планети. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи. Його визначили не випадково – на 20 березня також припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.

Вівторок, 20 березня 2018

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.