Студенти БДМУ разом з дошкільнятами розмальовували крашанки для українських захисників

Напередодні Великодніх свят 2017 року за ініціативи головного куратора медичного факультету №2 Яни Телекі студенти БДМУ завітали в дошкільний навчальний заклад №7 м. Чернівці.

Великдень – одне з найбільших й найшанованіших християнських свят. Воно приурочене Воскресінню Христа. Звичай пекти паски та фарбувати яйця виник також дуже давно. З особливим захопленням підходять до цього діти. Крім розваги, це захоплення вміщує користь малювання, адже розвиває у малюків дрібну моторику рук, а також сприяє швидкому засвоєнню різних кольорів та їх відтінків.

Вихованці групи «Пізнайко» разом зі студентами-медиками із великим захопленням та натхненням розмальовували заготовлені напередодні гіпсові фігурки-обереги у вигляді яєць, вивчали символіку візерунків традиційних крашанок, писали побажання миру, щастя та здоров’я.

Всі дитячі сувеніри волонтери передадуть бійцям у зону АТО. Сподіваємось, що безпосередність і щирість, тепло дитячих побажань подарують нашим захисникам радість, тепло та частинку дому напередодні свята.

Галерея зображень:

Студенти БДМУ розписували писанки

5 квітня співробітниками кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету (доценти Ірина Окіпняк та Оксана Микитюк) проведено майстер-клас для всіх зацікавлених, зокрема, для студентів 3 курсу із Індії, присвячену українським традиціям святкування Великодня та його символу – писанці.

Студенти-фармацевти БДМУ привітали діток з Великоднем

Вже стало доброю традицією студентів фармацевтичного факультету БДМУ напередодні свята Великодня відвідувати вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1.