Студенти-іноземці ознайомилися з традиціями святкування Пасхи

Україна славиться великою кількістю різноманітних свят, але найулюбленішим святом є свято Воскресіння Христового.

Цей день ми присвячуємо своїй родині, традиціям та духовному спокою.
На кафедрі іноземних мов стало доброю традицією святкування Великодня з залученням студентів-іноземних громадян.
15 квітня студенти 1 курсу 2 групи (спеціальність «Фармація») коледжу БДМУ організували та провели знайомство-святкування з українськими пасхальними традиціями для студентів 1 курсу 46 групи (спеціальність «Лікувальна справа»). Під час дійства студенти розмовляли англійською та німецькою мовами, декламували вірші українських поетів , ознайомивши студентів-іноземців з витоками української культури. Щоб відчути смак національних традицій іноземців пригостили домашньою випічкою, солодощами і гарним настроєм.

Галерея зображень:
Студенти-іноземці ознайомилися з традиціями святкування Пасхи

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.

Викладач БДМУ взяла участь у зустрічі з європейськими політиками

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко взяла участь у зустрічі з відомим європейським політичним діячем Енріко Летта, у ході якої відбулося обговорення майбутнього Європи.

Викладач БДМУ вивчала досвід міжнародних організацій

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 29 листопада відвідала ярмарок з питань гуманітарної роботи, де була представлена чимала кількість міжнародних і регіональних організації, які працюють у зазначеній сфері.

День незалежності Республіки Гана

Напередодні відзначення Дня Незалежності Гани з ініціативи студентів V курсу, представників ганійської спільности Буковинського державного медичного університету,