Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ приєдналися до Європейського тижня імунізації

Цьогоріч упродовж 24-30 квітня проводиться Європейський тиждень імунізації. Європейський тиждень імунізації проводиться щорічно в рамках Всесвітнього тижня імунізації та започаткований Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Вакцинація – це єдиний оберіг вашої дитини у протистоянні смертельним інфекціям.

Цього року він проходить під гаслом «Наш спільний захист, #Вакцинадіє». Його мета – пропаганда імунізації та підвищення рівня інформованості населення щодо захисту від інфекційних хвороб за допомогою вакцин.

Вже традиційно ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» організовує цілу низку просвітницьких заходів, присвячених Європейському тижню імунізації, зокрема, кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології разом зі студентами V курсу розроблено інформаційні матеріали та проведено ряд акцій для жителів міста Чернівці.

Під час акцій студенти інформували чернівчан про вакцинацію, про календар щеплень тощо Організатори акції наголошують, що вакцинація – це єдиний оберіг вашої дитини у протистоянні смертельним інфекціям.
Понеділок, 16 квітня 2018

Викладачі БДМУ провели психологічний тренінг для студентів ЧНУ ім. Ю.Федьковича

В рамках співпраці між вищими навчальними закладами м. Чернівці викладачами кафедри психології та філософії, психологами МПЦ зі студентами-психологами ЧНУ було проведено тренінг «Системний сімейний та психодраматичний підходи в психотерапії»

Викладачі БДМУ провели санітарно-просвітницьку роботу до Дня хворого

11 лютого – Всесвітній день хворого.Це міжнародний день, покликаний привернути увагу людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди по всій планеті.

Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

23 березня у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н. Оксана Петринич

Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги