Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Волонтери БДМУ найбільш активні серед вишів Буковини

За результатами Всеукраїнської благодійної акції «Серце до Серця» 10 лютого 2016 року в Чернівецькій області закуплено 4 шприцеві інфузійні насоси та передано в Чернівецьку обласну дитячу клінічну лікарню. Лікарня також отримала інше обладнання – 873 шприци Перфузор 50 мл з голкою для забору медикаментів. Загалом передано медичного обладнання на суму 112,5 тис грн. За словами асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, регіонального координатора 2010-2015 р. Віталія Смандича, дане обладнання було розподілене: по два прилади отримали відділення інтенсивної терапії новонароджених та інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Студенти БДМУ завжди позиціонують себе як активні волонтери в усіх соціально значущих заходах, і під час проведення акції протягом квітня 2015 року сума зібраних коштів волонтерами БДМУ була більшою за кошти, зібрані іншими вишами Буковини. Приємним є той факт, що обладнання передано на клінічну базу кафедри університету, оскільки студенти, майбутні лікарі зможуть користуватися ним у процесі навчання. «Щиро радію, що наша справа з порятунку маленьких буковинців виконана. А все так важко починалося. Оргкомітет доклав багато зусиль, аби відбулась ця гарна подія. Щиро дякуємо всім небайдужим», - зазначив ініціатор акції Віталій Смандич. Цього року по всій території України акція проходитиме в період з 4 по 24 квітня. Кошти також збиратимуться на медичне обладнання для реанімаційних відділень дитячих лікарень. Прохання долучатись до когорти благодійників і волонтерів!