Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Хай святиться ім’я твоє, Лікарю…

Хай святиться ім’я твоє, Лікарю…
У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї 14 жовтня відкрилася виставка «Хай святиться ім’я твоє, Лікарю…», присвячена 70-річчю Буковинського державного медичного університету. На ній представлені експонати Історико-медичного музею БДМУ, доповнені експонатами краєзнавчого музею.
 
«Саме на базі музею університету проводяться заняття з історії медицини. Щороку перші лекції присвячуються історії нашого навчального закладу, тим науковцям, які стали родоначальниками кафедр, корифеями наукових шкіл», - зазначила проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій.
На відкриття виставки завітали Надія Ватаманюк – сестра відомого народного артиста України, громадського діяча, випускника БДМУ Михайла Ткача, Богдан Рідуш – доктор географічних наук, професор кафедри фізичної географії і раціонального природокористування ЧНУ імені Ю. Федьковича. Відвідали захід у день відкриття Василь Чебан – завідувач кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров'я та Володимир Білоус – директор Історико-медичного музею БДМУ, а також викладачі кафедри суспільних наук та українознавства, кафедри психології та соціології, студенти 1 та 6 курсів. 
Упродовж місяця кожен бажаючий може доторкнутися до історії славетного університету Буковини.