Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти провели акцію до Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей студенти медичного факультету №2 провели акцію з благоустроютериторії Дошкільного навчального закладу комбінованого типу №7. Впродовж місяця студенти активно брали участь в упорядкуванні та озелененні території навчального закладу.

«Приємно було спостерігати як вмілі руки студентів перетворювали автомобільні шини у рівненькі ряди, прекрасні клумби та персонажів мультфільмів. Кожен учасник заходу вклав душу у свій витвір, адже що може бути кращим за чарівну посмішку дитини», - зазначає куратор факультету Телекі Яна.

Завідуюча закладу Гончарук Тетяна відзначила небайдужість майбутніх лікарів та висловила слова вдячності від імені маленьких вихованців та батьків організаторам заходу.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.