100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Студенти провели акцію до Дня захисту дітей

Студенти провели акцію до Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей студенти медичного факультету №2 провели акцію з благоустроютериторії Дошкільного навчального закладу комбінованого типу №7. Впродовж місяця студенти активно брали участь в упорядкуванні та озелененні території навчального закладу.

«Приємно було спостерігати як вмілі руки студентів перетворювали автомобільні шини у рівненькі ряди, прекрасні клумби та персонажів мультфільмів. Кожен учасник заходу вклав душу у свій витвір, адже що може бути кращим за чарівну посмішку дитини», - зазначає куратор факультету Телекі Яна.

Завідуюча закладу Гончарук Тетяна відзначила небайдужість майбутніх лікарів та висловила слова вдячності від імені маленьких вихованців та батьків організаторам заходу.

Більше новин БДМУ: 

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.