Студенти провели акцію до Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей студенти медичного факультету №2 провели акцію з благоустроютериторії Дошкільного навчального закладу комбінованого типу №7. Впродовж місяця студенти активно брали участь в упорядкуванні та озелененні території навчального закладу.

«Приємно було спостерігати як вмілі руки студентів перетворювали автомобільні шини у рівненькі ряди, прекрасні клумби та персонажів мультфільмів. Кожен учасник заходу вклав душу у свій витвір, адже що може бути кращим за чарівну посмішку дитини», - зазначає куратор факультету Телекі Яна.

Завідуюча закладу Гончарук Тетяна відзначила небайдужість майбутніх лікарів та висловила слова вдячності від імені маленьких вихованців та батьків організаторам заходу.