Вони готові любити кожного, хто їм посміхнеться

Вони готові любити кожного, хто їм посміхнеться
День людини з синдромом Дауна – одне з найбільш поширених генетичних порушень.
 
За офіційною статистикою, «сонечків» у нашій державі близько 15 тисяч, 8 тисяч з них – діти. В усьому світі 21 березня проходить флешмоб «Lots of Socks», тобто «багато шкарпеток». Люди одягають шкарпетки різних кольорів, аби відчути, як це – бути не таким як усі. Більшість з них все життя проводять вдома, або у спеціалізованих закладах.
 
Відзначення цього Дня є важливим кроком у захисті прав і гідності людей із синдромом Дауна в усьому світі, підкреслюючи небайдужість суспільства. Діти з синдромом Дауна обдаровані не менш, ніж звичайні діти. Багато хто має художній талант, музичні, артистичні здібності, схильні до поезії, успішні в спорті тощо.
 
Не байдужі до даної проблеми і співробітники Буковинського державного медичного університету. 21 березня, кафедрою медичної біології та генетики організовано благодійну акцію до якої долучились понад 100 студентів нашого університету, відвідавши спеціалізований навчальний заклад  №31 по вул. Руданського, 10, для особливих діток.
 
До благодійної акції долучились куратори зі студентами:
 
доценти кафедри медичної біології та генетики Кривчанська М.І. (9 група, І курс, медичний факультет №1), Хоменко В.Г. (45 група, ІІ курс, медичний факультет №3), асистенти кафедри к.мед.н. Власова К.В. (50 група, І курс, медичний факультет №3), к.біол.н. Кушнірик О.В. (66 група, І курс, медичний факультет №3) та Тимчук К.Ю. (6 група, І курс, медичний факультет №1);
 
доцент кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії Кашперук-Карпюк Інна Сергіївна (6 група, І курс, стоматологічний факультет);
 
доцент кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича Процак Тетяна Василівна (10 група, І курс, медичний факультет №1);
 
викладач кафедри суспільник наук та українознавства Андрієць Валерія Іванівна (1 група, І курс та 1 група IV курс, коледжу БДМУ, спеціальність «Медсестринство».
 
Попередньо закуплені солодощі, фрукти, іграшки, розвиваючі ігри, спортивний інвентар, канцелярія були подаровані дитячому садочку. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, танцювали, малювали, грали в ігри та дарували своє тепло, ласкy, ніжність.
П'ятниця, 23 березня 2018