Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Вони готові любити кожного, хто їм посміхнеться

День людини з синдромом Дауна – одне з найбільш поширених генетичних порушень.

За офіційною статистикою, «сонечків» у нашій державі близько 15 тисяч, 8 тисяч з них – діти. В усьому світі 21 березня проходить флешмоб «Lots of Socks», тобто «багато шкарпеток». Люди одягають шкарпетки різних кольорів, аби відчути, як це – бути не таким як усі. Більшість з них все життя проводять вдома, або у спеціалізованих закладах.

Відзначення цього Дня є важливим кроком у захисті прав і гідності людей із синдромом Дауна в усьому світі, підкреслюючи небайдужість суспільства. Діти з синдромом Дауна обдаровані не менш, ніж звичайні діти. Багато хто має художній талант, музичні, артистичні здібності, схильні до поезії, успішні в спорті тощо.

Не байдужі до даної проблеми і співробітники Буковинського державного медичного університету. 21 березня, кафедрою медичної біології та генетики організовано благодійну акцію до якої долучились понад 100 студентів нашого університету, відвідавши спеціалізований навчальний заклад  №31 по вул. Руданського, 10, для особливих діток.

До благодійної акції долучились куратори зі студентами:

доценти кафедри медичної біології та генетики Кривчанська М.І. (9 група, І курс, медичний факультет №1), Хоменко В.Г. (45 група, ІІ курс, медичний факультет №3), асистенти кафедри к.мед.н. Власова К.В. (50 група, І курс, медичний факультет №3), к.біол.н. Кушнірик О.В. (66 група, І курс, медичний факультет №3) та Тимчук К.Ю. (6 група, І курс, медичний факультет №1);

доцент кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії Кашперук-Карпюк Інна Сергіївна (6 група, І курс, стоматологічний факультет);

доцент кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича Процак Тетяна Василівна (10 група, І курс, медичний факультет №1);

викладач кафедри суспільник наук та українознавства Андрієць Валерія Іванівна (1 група, І курс та 1 група IV курс, коледжу БДМУ, спеціальність «Медсестринство».

Попередньо закуплені солодощі, фрукти, іграшки, розвиваючі ігри, спортивний інвентар, канцелярія були подаровані дитячому садочку. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, танцювали, малювали, грали в ігри та дарували своє тепло, ласкy, ніжність.
П'ятниця, 23 березня 2018

БДМУ засуджує дії Російської Федерації

1 березня 2014 року прийнято рішення Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації щодо використання збройних сил Російської Федерації на території України, що є грубим порушенням положеньМеморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, Договору про друж

БДМУ здобув «Гран-прі» на фестивалі «Чисті роси»

11 травня у Мармуровій залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулося нагородження та Гала-концерт переможців Обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості «Чисті роси» серед навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університ