«Провізором бути престижно»

Під таким гаслом 17 червня пройшла зустріч представників університету з цьогорічними випускниками фармацевтичного відділення Чернівецької філії медичного коледжу «Монада».

З презентацією фармацевтичного факультету перед випускниками виступила доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії Аліна Грозав, яка розповіла про матеріально-технічну базу факультету, студентське життя та ознайомила з правилами прийому в 2015 році.

Професія провізора затребувана. Вже третій рік поспіль випускники навчальних закладів I-II рівнів акредитації при отриманні диплома молодшого спеціаліста за спеціальністю «Фармація» мають можливість продовжувати навчання у Буковинському державному медичному університеті за скороченим терміном підготовки для здобуття повної вищої освіти та отримання кваліфікації «Провізор».

Саме провізор володіє найбільшим спектром професійних можливостей і не має проблем із працевлаштуванням у будь-якій країні світу. Заслужена престижність та шляхетність цієї професії підтверджується світовим досвідом, стрімким розвитком фармації у світі та зокрема в Україні, високою концентрацією капіталовкладень у галузь, мільярдними прибутками фармацевтичних компаній. Отже, провізор – спеціаліст, фах якого в силу своєї «багатовекторності» та різноплановості може піддатися великій кількості перетворень та завжди відповідати вимогам часу

Вступ 2015. Особливостями вступної кампанії для абітурієнтів, які здобули кваліфікацію молодшого фармацевта є те, що вони мають можливість вступати відразу на 2 курс денної та заочної форм навчання за спеціальністю «Фармація». Прийом документів у таких абітурієнтів відбуватиметься без сертифікатів ЗНО на основі внутрішнього тестового іспиту з фармакології. В університеті активно функціонує сайт «Інформаційний центр абітурієнта БДМУ», «Центр підготовки абітурієнта БДМУ», де викладена актуальна і корисна інформація щодо вступу до університету.

Матеріально-технічне забезпечення. В університеті функціонує навчально-виробнича аптека, яка має ліцензію на роздрібну торгівлю та виготовлення лікарських засобів. Під час оволодіння практичними навичками та проходження практик на базі навчально-виробничої аптеки, студенти отримують важливий урок від фармацевтів-практиків та викладачів, який допомагає їм у майбутньому професійно і грамотно виконувати свої обов'язки на робочому місці.

Можливості працевлаштування провізорів. Здобувши повну вищу освіту за спеціальністю «Фармація» професійна діяльність може здійснюватись на посадах завідувача аптекою, провізора-аналітика, провізора-технолога, токсиколога, фармаколога, наукового співробітника, консультанта з ефективності підприємства, консультанта з раціоналізації виробництва, рекламіста, маркетолога, фахівця-аналітика з дослідження товарного ринку та інших посадах.

Велика кількість випускників фармацевтичного відділення медичного коледжу «Монада» виявили бажання продовжити навчання у БДМУ, деякі з них поділились своїми враженнями:

Вікторія Андріяш, претендентка на диплом з відзнакою:

«Вирішила пов’язати своє життя з фармацією ще з дитинства, і зараз не шкодую про це. Про фармацевтичний факультет БДМУ чула тільки хороші відгуки від колишніх випускників коледжу, які зараз є студентами фармацевтичного факультету. Знаю, що в університеті значна увага приділяється сучасним технологіям навчання. Тому планую продовжити навчання за фахом саме в Буковинському державному медичному університеті».

Ірина Гнеп, претендентка на диплом з відзнакою:

«Під час переддипломної практики зрозуміла, що робота в аптеці – це те чим я хотіла займатися. Звичайно хочу продовжити навчання та здобути вищу освіту, але разом з тим, не покидаючи роботу за фахом. Тому планую обрати заочну форму навчання за спеціальністю «Фармація» в Буковинському державному медичному університеті. Чому БДМУ? Тому, що БДМУ - це лідер вищої освіти України, тому, що БДМУ – перший у рейтингу інтернет-присутності вузів, тому що БДМУ знаходиться в найкомфортнішому місті України, яке я дуже люблю».

Посвята першокурсників у студенти

За свою багаторічну історію Буковинський державний медичний університет сформував власні традиції. Однією з таких є посвята першокурсників у студенти. Цього року свято відбулося 31 серпня у Палаці «Академічний».

Профорієнтаційна робота БДМУ

Викладачі Буковинського державного медичного університету поспілкувались зі старшокласниками Чернівецької загальноосвітньої школи № 1.

Студенти фармацевтичного факультету склали державні випускні іспити

ВИПУСК-2014. У Буковинському державному медичному університеті відбувся п’ятий випуск фармацевтів бакалаврів заочної форми з 4,5-річним терміном навчання.

СТУДЕНТСЬКА СПІЛЬНОТА – БАРОМЕТР СУСПІЛЬСТВА

Українське суспільство переживає сьогодні величезні зміни, бурхливі події та нестримний рух вперед. Ми не такі, якими були рік тому. Надзвичайно зросла національна свідомість, гордість за свою країну, усвідомлення того, що ти є українець.