Студенти БДМУ привітали ветеранів зі святом

5 травня 2017 року відбулися урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Концертну програму для ветеранів Шевченківського району міста Чернівці презентували студенти-медики БДМУ – учасники мистецьких студій Палацу «Академічний».

Ведучим свята був студент медичного факультету №2 Богдан Петрюк. Мистецькі вокальні та інструментальні вітання присутнім подарували студенти Богдан Петрюк і Марина Коротчук (пісня «Журавлі», «День Перемоги»), Ольга Сливка (пісня «Катюша»), Яна Сиротюк (пісня «Материнська любов»), інструментальні номери виконали студенти медичного Роман Рак і Юрій Сидоряк.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ привітали ветеранів зі святом

До Дня Перемоги відбулися змагання з міні-футболу

У переддень святкування Дня Перемоги на штучному футбольному майданчику відбулися змагання за Кубок Буковинського державного медичного університету з міні-футболу.

Цей турнір, без перебільшення, найпопулярніший в університеті спортивний захід. Щороку все більше команд долучаються до участі у них, і зростає кількість вболівальників цих змагань.

До Дня Перемоги на кафедрі пропедевтики провели круглий стіл

На кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни було проведено круглий стіл,

Співробітники БДМУ відзначили День перемоги над нацизмом у Європі

9 травня 2017 року в Чернівцях відбулися урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Європі.