Студенти БДМУ привітали дітей переселенців зі Сходу

17 грудня за ініціативи студентів 2 групи (куратор - ас. Мандрик О.Є.); 3 групи (куратор – ас. Дудка Т.В.) та 4 групи 5 курсу медичного факультету №1 БДМУ,

а також кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб були придбані та передані подарунки із солодощами для дітей переселенців зі Сходу до волонтерського центру Чернівецької міської ради.

«У цей нелегкий для України час ми повинні як ніколи бути згуртовані і підтримувати один одного. Кожен з цих дітей, що опинились у кризовій життєвій ситуації, сповнений віри в Божу і людську доброту. І завдяки нашій опіці вони можуть переконатись у цьому – оточуючі їх люблять і не залишать у біді!», - розповідає організатор акції Тетяна Дудка (асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ).

Волонтери центру подякували студентам та викладачам кафедри, які подарували свято понад 50 дітям!

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей.

8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.

Студенти БДМУ долучилися до благородної справи

Студенти 32 групи 3 курсу медичного факультету № 2 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри патоморфології Олександром Лазаруком приєднались до волонтерів, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО (магазин "Риболов", що на вулиці Заньковецької, 5).

Студенти БДМУ заохочували чернівчан кинути палити

ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ. Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває.

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.