100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Професор БДМУ взяв участь у конференції з питань урології

Професор БДМУ взяв участь у конференції з питань урології

Професор кафедри хірургії та урології Зайцев В.І. взяв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Урологія, андрологія, нефрологія 2015»,

яка відбулася в Харкові. Незважаючи на складну ситуацію в країні, до міста приїхали більше 250 урологів зі всієї України. Як завжди, програма конференції була дуже насиченою і охоплювала всі основні галузі урології. Професор Зайцев В.І. виступив на пленарному засіданні з доповіддю «Стандарти лікування симптомів нижніх сечових шляхів».

Під час конференції увага була приділена дисфункціям нижніх сечових шляхів при різних патологіях, питанням оперативної урології, лікуванню онкоурологічних захворювань. Головною метою конференції був не тільки обмін науковими та практичними здобутками, а й зміцнення стосунків між науковцями України.

Родзинкою конференції стало проведення 4-го Чемпіонату України з футболу серед урологів (внесений до офіційного реєстру Федерації футболу України), тим більше що конференція традиційно проводилась на базі спортивного комплексу «Стадіон Металіст». Якісні футбольні поля, гарна погода, чудова організація турніру сприяли дружній атмосфері на полі та поза ним. Цього року взяли участь 6 команд. У фіналі між командами урологів Харкова та збірної Інституту урології (м. Київ) з додаванням кількох легіонерів, за яку виступав Зайцев В.І., після бойової нічиєї в основний час по пенальті перемогли господарі. Нагороджували переможців гравці футбольного клубу «Металіст» разом з оргкомітетом конференції.

Організатори конференції вже анонсували проведення аналогічної конференції наступного року з організацією 5-го Чемпіонату України з футболу серед урологів. Можливість обміну знаннями та спілкування в неофіційній обстановці, командні змагання з футболу залишили сильні спогади у всіх учасників конференції.

 

Більше новин БДМУ: 

Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)

Упродовж 28 лютого - 7 березня у Австрії (Земмеринг) проходив міжнародний освітній курс ХIV Зимової школи лікарів-інтерністів “Шляхи впровадження нових методів діагностики та лікування в клінічну практику лікаря внутрішньої ме

Професор БДМУ взяла участь у нараді завідувачів кафедр фізичної реабілітації і спортивної медицини ВМНЗ

Професор БДМУ взяла участь у нараді завідувачів кафедр фізичної реабілітації і с

8-29 травня на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулася нарада-семінар.

Студдекан взяв участь у виборах до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

У Києві відбулися вибори до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти,