Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Краще з’їсти аскорбінку, ніж спалити нікотинку

Краще з’їсти аскорбінку, ніж спалити нікотинку

28 травня студенти Буковинського державного медичного університету провели вже традиційну санітарно-просвітницьку акцію «Міняй цигарку на вітамін С» під гаслом «Краще з’їсти аскорбінку, ніж спалити нікотинку». 

На Театральній і Центральній площах, вулицях міста Чернівці студенти-медики пропонували жителям міста обміняти цигарку на вітамін С та інформували про шкідливість тютюнопаління. Перехожі з цікавістю спілкувалися зі студентами-медиками і викидали цигарки у скриньки та із задоволенням отримували вітамін С, – зазначає асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології Інга Єременчук.

Більше новин БДМУ: 

Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

“Зробимо Україну чистою” – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні. Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 млн.

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.