Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Краще з’їсти аскорбінку, ніж спалити нікотинку

28 травня студенти Буковинського державного медичного університету провели вже традиційну санітарно-просвітницьку акцію «Міняй цигарку на вітамін С» під гаслом «Краще з’їсти аскорбінку, ніж спалити нікотинку».

На Театральній і Центральній площах, вулицях міста Чернівці студенти-медики пропонували жителям міста обміняти цигарку на вітамін С та інформували про шкідливість тютюнопаління. Перехожі з цікавістю спілкувалися зі студентами-медиками і викидали цигарки у скриньки та із задоволенням отримували вітамін С, – зазначає асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології Інга Єременчук.

Студенти БДМУ долучилися до екологічної акції “Зробимо Україну чистою”

“Зробимо Україну чистою” – це Всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, яка вже декілька років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні. Подібна акція успішно проводиться в країнах Європи, заохочуючи понад 1 млн.

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.