Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Краще з’їсти аскорбінку, ніж спалити нікотинку

28 травня студенти Буковинського державного медичного університету провели вже традиційну санітарно-просвітницьку акцію «Міняй цигарку на вітамін С» під гаслом «Краще з’їсти аскорбінку, ніж спалити нікотинку».

На Театральній і Центральній площах, вулицях міста Чернівці студенти-медики пропонували жителям міста обміняти цигарку на вітамін С та інформували про шкідливість тютюнопаління. Перехожі з цікавістю спілкувалися зі студентами-медиками і викидали цигарки у скриньки та із задоволенням отримували вітамін С, – зазначає асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології Інга Єременчук.