Студенти БДМУ обговорили питання епілепсій у дитячому віці

В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з епілепсією 27 березня 2017 року асистентом кафедри педіатрії та медичної генетики Хлуновською Л.Ю. було проведено круглий стіл зі студентами 4 курсу 3 групи спеціальності «Педіатрія».

Під час заходу було обговорено актуальність проблеми епілепсій у дитячому віці, їх поширеність, причини виникнення у різні вікові періоди, різновиди нападів. Було проведено клінічний розбір випадку судомного синдрому у дитини грудного віку, розглянуто результати інструментальних обстежень та можливу подальшу тактику лікування дитини.

Галерея зображень:
Студенти БДМУ обговорили питання епілепсій у дитячому віці

Студенти БДМУ попередили чернівчан про небезпеку кліщів

Весна, літо, рання осінь - це час виїздів за місто для відпочинку на природі, збирання грибів та ягід, роботи на дачних та присадибних ділянках. Однак тісний контакт з природою має не лише позитивний вплив, але й несе певну небезпеку та загрозу для здоров’я. Однією з таких загроз є кліщі. Саме про кліщів та їх небезпеку для людей розповіли студенти-медики жителям міста Чернівці.

Студенти БДМУ провели акцію "Не дай СНІДу шанс"

Студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету з ініціативи та сприяння декана, завідувача кафедри інфекційних хвороб та епідеміології проф. Москалюка Василя Деонізійовича стали співорганізаторами мистецько-просвітницької акції "Не дай СНІДу шанс" у ТРЦ "DEPOt".