Проведено конференцію про актуальні питання гематології

16 червня у Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини БДМУ разом з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію

Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області «Актуальні питання гематології у загальній лікарській практиці».

Під час роботи конференції заслухано доповідь доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, к.мед.н., доцента Миколи Петровича Антофійчука, присвячену клінічним та лабораторним ознакам гемобластозів у практиці сімейного лікаря.

У рамках науково-практичної конференції Асоціації сімейних лікарів Чернівецької області вже вдруге відбулася он-лайн лекція професора, керівника Центру публічного здоров’я, завідувача кафедри загальної практики та сімейної медицини Віденського медичного університету Манфреда Майера «Unspecific complaints as reason for consultation inGP/FM. Неспецифічні скарги як причина для консультації гематологічних хворих у сімейного лікаря».

Жвавий інтерес у практичних лікарів викликала доповідь завідувача кафедри сімейної медицини, д.мед.н., професора Лариси Петрівни Сидорчук «Анемії у загальнолікарській практиці».

Доповідь к.мед.н., доцента, доцента кафедри сімейної медицини Лариси Василівни Мельничук висвітлила питання диференційної діагностики лімфаденопатій у дітей.

Інформація про роботу ІV з’їзду сімейних лікарів України була представлена у виступі заступника начальника управління-начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Любові Григорівни Крикливець.

Відбувся круглий стіл з питань бронхіальної астми

11 грудня за участю завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, професора Колоскової О. з нагоди Всесвітнього дня хворих на бронхіальну астму проведено круглий стіл з лікарями Новоселицької ЦРЛ.

Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

У рамках ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015» відбувся ІІІ Симпозіум «Студентське самоврядування як основа демократичної трансформації суспільства».

Відбулася конференція Асоціації сімейних лікарів

У Палаці «Академічний» 17 квітня кафедра сімейної медицини Буковинського державного медичного університету разом з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА провели науково-практичну конференцію Асоціацї сімейних лікарів Чернівецької області «Сучасні підходи до профілактики, ранньої діагностики та лікування туберкульозу легень».

Відбулася конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

24 – 25 березня на базі Буковинського державного медичного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт