Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ навчали наданню першої медичної допомоги

Студенти-активісти медичного факультету № 1 БДМУ Рибарчук Анна, Хомко Богдан та Якимюк Анна спільно з кафедрою анестезіології та реаніматології і МГО «Студентська рада Буковини» провели лекцію «Перша медична допомога» для всіх бажаючих студентів м. Чернівці у приміщенні СКТМ «Контакт».

Даний захід був не лише інформативним, а й спрямованим на формування практичних навичок надання першої медичної допомоги з моделюванням типових ситуацій, які вимагають оперативного реагування та чіткого виконання правил надання ПМД.

Слухачі були задоволені таким тренінгом та запросили студентів БДМУ у свої навчальні заклади, адже питання першої медичної допомоги є надзвичайно актуальним.