Студенти БДМУ навчали наданню першої медичної допомоги

Студенти-активісти медичного факультету № 1 БДМУ Рибарчук Анна, Хомко Богдан та Якимюк Анна спільно з кафедрою анестезіології та реаніматології і МГО «Студентська рада Буковини» провели лекцію «Перша медична допомога» для всіх бажаючих студентів м. Чернівці у приміщенні СКТМ «Контакт».

Даний захід був не лише інформативним, а й спрямованим на формування практичних навичок надання першої медичної допомоги з моделюванням типових ситуацій, які вимагають оперативного реагування та чіткого виконання правил надання ПМД.

Слухачі були задоволені таким тренінгом та запросили студентів БДМУ у свої навчальні заклади, адже питання першої медичної допомоги є надзвичайно актуальним.

XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

Викладачі та студенти провели санітарно-просвітницьку акцію в Університетській лікарні

7 квітня до Всесвітнього дня здоров’я на базі ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги-Університетська лікарня»