Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

До Всесвітнього дня здоров’я відбулася лекція-дискус про контрацепцію

Нині проблеми ранньої вагітності та захворювань, що передаються статевим шляхом, залишаються актуальними.

Саме тому необхідна плідна виховна робота з молоддю. У рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я асистент кафедри акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології БДМУ Боднарюк Оксана за ініціативи Студентської ради гуртожитку №2 провела лекцію-дискус про контрацепцію: рекомендації, «міфи та реальність», найпоширеніші контрацептиви, рання вагітність, основні захворювання, що передаються статевим шляхом.

«Імунітет - непомітна броня»

26 листопада на базі Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для вихованців гуртків екологічного, біологічного, науково-дослідницького профілів під керівництвом завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К., за участі асистентів кафедри Шаховою О.О. та Власовою О.В.

Інсульт: стратегія і тактика надання медичної допомоги

У червні поточного року, вже восьмий рік поспіль, із Закарпаття стартувала акція «Стоп інсульт 2014».

В БДМУ проведено майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології

3 квітня в рамках Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених “Сучасні аспекти медицини і фармації” на базі Медичного центру лікування безпліддя був проведений майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології.