Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції для дітей «дощу»

Ще на порозі століть про аутизм було мало що відомо, у всьому світі було діагностовано один випадок на п’ять тисяч. Сьогодні ж рівень захворюваності значно виріс та викликає до життя пильну увагу до цієї проблеми та розповсюдження інформації про аутизм як крик до суспільства, яке хоче ізолювати таких дітей, дітей «дощу».

У Чернівецькій художній студії "МонмАРТр" навчаються 11 діток з таким діагнозом. Тож художники з нагоди Дня розповсюдження інформації про аутизм ініціювали допомогу для своїх вихованців.

Студенти медичного факультету №2 на чолі з куратором факультету Телекі Яною вирішили підтримати особливих діток в їхньому захопленні та закупили необхідні матеріали для учасників художньої студії. Допомогли в реалізації задуманого куратори та студенти факультету: 16 групи 3 курсу (Ясінська Олена, доцент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата, заступник головного куратора медичного факультету №2), 24 групи 3 курсу (куратор Копчук Тамара, доцент кафедри фармакології), 27 групи 3 курсу  (куратор – Іліка Віталій, асистент кафедри патологічної анатомії).

2 квітня студенти долучилися до тематичного заходу в «Галереї на Штейнбарга», який проходив в форматі дружньої співбесіди, дарували подарунки та запускали у повітря символічні повітряні кульки.
Вівторок, 03 квітня 2018

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону “Подаруй дитині життя”

Студенти БДМУ долучилися до благодійного марафону

Відповідно до статистики в Україні щороку реєструється тисяча нових випадків захворювань на рак та лейкемію серед дітей. В Чернівецькій області налічується близько 120 хворих дітей.

8 вересня 2012 року було проведено 2-ий благодійний марафон “Подаруй дитині життя”. Захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми дитячої онкології та для збору добровільних пожертвувань, що використовуються на лікування онкохворих дітей.

Студенти БДМУ долучилися до благородної справи

Студенти 32 групи 3 курсу медичного факультету № 2 разом зі своїм куратором, асистентом кафедри патоморфології Олександром Лазаруком приєднались до волонтерів, що плетуть маскувальні сітки для бійців АТО (магазин "Риболов", що на вулиці Заньковецької, 5).

Студенти БДМУ долучилися до всесвітньої акції «Lots of socks»

З нагоди Дня людей із синдромом Дауна студенти медичного факультету №1 вже другий рік поспіль провели просвітницьку акцію «Lots of socks», яка ініційована міжнародною організацією Down Syndrome International.

Студенти БДМУ долучилися до Всесвітньої акції «LOTS OF SOCKS»

21 березня 2017 року відзначається Міжнародний день людини із синдромом Дауна. Ця дата була визначена вперше у 2006 році і є символічною: 21-ий день третього місяця , оскільки синдром Дауна – це трисомія по 21-ій хромосомі.