Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції для дітей «дощу»

Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції для дітей «дощу»
Ще на порозі століть про аутизм було мало що відомо, у всьому світі було діагностовано один випадок на п’ять тисяч. Сьогодні ж рівень захворюваності значно виріс та викликає до життя пильну увагу до цієї проблеми та розповсюдження інформації про аутизм як крик до суспільства, яке хоче ізолювати таких дітей, дітей «дощу».
 
У Чернівецькій художній студії "МонмАРТр" навчаються 11 діток з таким діагнозом. Тож художники з нагоди Дня розповсюдження інформації про аутизм ініціювали допомогу для своїх вихованців.
 
Студенти медичного факультету №2 на чолі з куратором факультету Телекі Яною вирішили підтримати особливих діток в їхньому захопленні та закупили необхідні матеріали для учасників художньої студії. Допомогли в реалізації задуманого куратори та студенти факультету: 16 групи 3 курсу (Ясінська Олена, доцент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата, заступник головного куратора медичного факультету №2), 24 групи 3 курсу (куратор Копчук Тамара, доцент кафедри фармакології), 27 групи 3 курсу  (куратор – Іліка Віталій, асистент кафедри патологічної анатомії).
 
2 квітня студенти долучилися до тематичного заходу в «Галереї на Штейнбарга», який проходив в форматі дружньої співбесіди, дарували подарунки та запускали у повітря символічні повітряні кульки.
Вівторок, 03 квітня 2018