Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції для дітей «дощу»

Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції для дітей «дощу»
Ще на порозі століть про аутизм було мало що відомо, у всьому світі було діагностовано один випадок на п’ять тисяч. Сьогодні ж рівень захворюваності значно виріс та викликає до життя пильну увагу до цієї проблеми та розповсюдження інформації про аутизм як крик до суспільства, яке хоче ізолювати таких дітей, дітей «дощу».
 
У Чернівецькій художній студії "МонмАРТр" навчаються 11 діток з таким діагнозом. Тож художники з нагоди Дня розповсюдження інформації про аутизм ініціювали допомогу для своїх вихованців.
 
Студенти медичного факультету №2 на чолі з куратором факультету Телекі Яною вирішили підтримати особливих діток в їхньому захопленні та закупили необхідні матеріали для учасників художньої студії. Допомогли в реалізації задуманого куратори та студенти факультету: 16 групи 3 курсу (Ясінська Олена, доцент кафедри фізіології ім. Я.Д.Кіршенблата, заступник головного куратора медичного факультету №2), 24 групи 3 курсу (куратор Копчук Тамара, доцент кафедри фармакології), 27 групи 3 курсу  (куратор – Іліка Віталій, асистент кафедри патологічної анатомії).
 
2 квітня студенти долучилися до тематичного заходу в «Галереї на Штейнбарга», який проходив в форматі дружньої співбесіди, дарували подарунки та запускали у повітря символічні повітряні кульки.
Вівторок, 03 квітня 2018