100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

В БДМУ відзначили День здоров'я

Під час заходу
До Всесвітнього дня здоров’я та 70-річчя Всесвітньої організації охорони здоров’я, в студентському читальному залі № 1, для студентів-іноземних громадян, була проведена інформаційна година «Здоров’я для всіх»
 
Метою заходу було розповісти студентам про значення ВООЗ в сучасному світі, ознайомити з історією створення цієї організації, її структурою, функціями і діяльністю.
 
Увагу студентів було звернуто на  можливість працювати в штаті ВООЗ в майбутньому. Особливий інтерес до теми був проявлений, коли йшлося про участь Індії та її представників (наприклад, індійської кінозірки Амітабх Баччан) в роботі ВООЗ.
 
Інформативна розповідь (підготовлена бібліотекарем Поляковою Т. В.) підтримувалася показом книжок з фондів бібліотеки БДМУ виданих ВООЗ і супроводжувалася демонстрацією цікавого ілюстративного матеріалу з використанням новітніх технологій (підготовлено бібліотекарем Даниловою М. О.). Організація заходу була проведена за допомогою викладача кафедри психології та філософії Павлюк Лесі Ігорівни. На заході були присутні студенти медичного факультету №3: 1-го курсу, 57, 63 і 64 групи, 2-го курсу 43 і 62 групи, 3-го курсу 42 групи.
Вівторок, 03 квітня 2018
Більше новин БДМУ: 

Щира вдячність

Студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету 20 та 21 лютого 2014 року були зібрані кошти на медикаменти для постраждалих у Києві на суму 15 342 гривні.

Що таке кохання?

Що таке кохання?
Середа, 14 лютого 2018
З недавніх пір 14 лютого у нас відзначають День Святого Валентина – День закоханих. У цей день закохані можуть ще раз підкреслити свою любов і висловити її один одному, а одинаки – знайти свою половинку.
 

Ювілей "Червоної рути"

Ювілей "Червоної рути"

20-річчя Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка

Ювілейний семінар кураторів

Для Буковинського державного медичного університету 2014 рік – рік ювілейний. Зустрічаючи ювілей, ми, звісно, згадуємо етапи становлення, розвитку та підводимо підсумки. 70 років – це багато, чи мало? Багато, якщо говорити про досягнення.
 
З нагоди 70-річного ювілею БДМУ був проведений семінар кураторів.