Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

До Дня української писемності студенти і викладачі провели круглий стіл

Щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця,українці відзначають День української писемності та мови.

Нестор Літописець був монахом Києво-Печерського монастиря, першим давньоруським письменником і літописцем, послідовником творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Автор житій князів Бориса і Гліба, Феодосія Печерського; вважається одним з авторів «Повісті временних літ».

У День української писемності та мови традиційно покладають квіти до пам’ятника Нестору Літописцеві, відзначають кращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, що випускають літературу українською мовою.

З цієї нагоди кафедрою суспільних наук та українознавства разом зі студентами коледжу БДМУ  10 листопада 2015 рбуло проведено круглий стіл на тему: „Літописець Нестор - творець давньоруської писемності”. У заході взяли участь завідувач кафедри суспільних наук та українознавства Мойсей Антоній, заступник директора коледжу з виховної роботи Петринич Оксана, старший викладача Потапова Лідія, викладачі Андрієць Валерія та Никифорук Тетяна.

Всесвітній день поезії

З нагоди 200-річчя від дня народження генія українського народу Т. Шевченка та з нагоди Всесвітнього дня поезії в приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки “Слово Шевченка живе і вічне”.

Всесвітній день психолога

Всесвітній день психолога 23 квітня відзначили студенти спеціальності “Медична психологія” БДМУ. З вітальним словом до студентів та співробітників звернулась проректор з навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, завідувач кафедри психології та соціології доцент Ніна Зорій.

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.