До Дня української писемності студенти і викладачі провели круглий стіл

До Дня української писемності студенти і викладачі провели круглий стіл

Щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця,українці відзначають День української писемності та мови.

Нестор Літописець був монахом Києво-Печерського монастиря, першим давньоруським письменником і літописцем, послідовником творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Автор житій князів Бориса і Гліба, Феодосія Печерського; вважається одним з авторів «Повісті временних літ».

У День української писемності та мови традиційно покладають квіти до пам’ятника Нестору Літописцеві, відзначають кращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, що випускають літературу українською мовою.

З цієї нагоди кафедрою суспільних наук та українознавства разом зі студентами коледжу БДМУ  10 листопада 2015 рбуло проведено круглий стіл на тему: „Літописець Нестор - творець давньоруської писемності”. У заході взяли участь завідувач кафедри суспільних наук та українознавства Мойсей Антоній, заступник директора коледжу з виховної роботи Петринич Оксана, старший викладача Потапова Лідія, викладачі Андрієць Валерія та Никифорук Тетяна.