Професор БДМУ – номінант «Oamenii Timpului» («Люди Року»)

28 жовтня 2015р у Чернівецькій обласній державній філармонії відбувся гала-захід «Oamenii Timpului» («Люди Року»),ініційований журналом сучасної культури «Timpul» («Час») та організований Асоціацією журналу (м. Ясси, Румунія) в співдружності з адміністративними, культурними, академічними та економічними установами. Захід проводиться вдруге та передбачає поширення проекту на шість областей Румунії, м. Чернівці та м. Кишинів.

На заході були присутні десять номінантів, які представлятимуть м. Чернівці на гала-заході «Люди Року» у грудні в м. Сучава (Румунія): Мірча Лютик (література), Олександр Терицеану (мистецтво), Александріна Чернова (освіта і наукові дослідження), єпископ Лонгін (Отець Михайло Жар) (громадянське суспільство), Юрій Левчик (громадська дипломатія), Думітру Ковальчук (пам’ять і історія), Віталій Зигря (журналістика), Марін Герман (юні обдарування), Михайло Гросу (підприємництво). Номінантом у конкурсній категорії «Здоров’я» від м. Чернівці є професор кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н., професор Семен Білецький, який був присутній на гала-заході та отримав символічний диплом (http://www.oameniitimpului.ro/nominalizati/simion-biletchi/).

З вітальним словом до присутніх звернулися Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, який привітав ініціативу Асоціації журналу «Timpul». Генеральний консул Румунії в Чернівцях пані Елеонора Молдован подякувала організаторам проекту: «Я рада, що культурні традиції Чернівці-Ясси продовжують розвиватися».

Захід закінчився виступом місцевих артистів (Григорій Герман, Карас Іліє, Георге Постеука, Олександр Терицеану і солістка популярної музики Румунії Лаура Лаврик). Головним місцевим партнером цієї акції в Чернівцях було Centrul Cultural Român «Eudoxiu Hurmuzachi».

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.

Професору БДМУ присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України»

Полянський Ігор Юлійович

Указом Президента України №346/2015 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника» за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров'я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність почесне звання «Заслужений лікар України» присвоєно завідувачу кафедри хірургії, д.мед.н., професор