Подарунок під подушку має бути кожному!

Напередодні Дня Святого Миколая 18 грудня студентами медичного факультету №1, за підтримки колективу деканату, була проведена благодійна акція в Чернівецькій спеціальній ЗОШ-інтернаті №4, де навчаються діти з розумовою затримкою розвитку.

Переважна більшість дітей із багатодітних, малозабезпечених, неблагонадійних сімей, а також діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки.

Саме на свята найбільше відчувається брак турботи та опіки. Тому студенти та головний куратор підготували програму для першокласників та учнів другого класу. Діти активно брали участь та охоче спілкувались з організаторами.

Після свята були роздані індивідуальні подарунки, які допомогла підготувати компанія "ТДКанц".

Ми щасливі, коли даруємо радість іншим.

«Подарунок від Святого Миколая»

19 грудня відзначають День святого Миколая - покровителя усіх мандрівників і дітей. Свято вважається одним із найбільш шанованих у православному світі.

Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.