Студент БДМУ - в числі переможців Всеукраїнської олімпіади з хімії

На базі Київського національного університету біоресурсів і природокористування в 2017 році проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів вищих навчальних закладів України.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в олімпіаді взяв студент ІІІ курсу Шмідов Іван спеціальність «Фармація» (науковий керівник асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії М.М.Ткачук).

В олімпіаді брали участь 62 студенти з вищих навчальних закладів України. За результатами олімпіади представник БДМУ Шмідов Іван нагороджений Дипломом переможця ІІ ступеня.

Від імені ректорату щиро вітаємо Івана та його наукового керівника з перемогою та бажаємо нових наукових здобутків

Галерея зображень:
Студент БДМУ - в числі переможців Всеукраїнської олімпіади з хімії

Студент БДМУ посів ІІІ місце на олімпіаді з клінічної імунології та алергології

Студент 5-го курсу медичного факультету №2 Вадим Мальченко здобув почесне ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія», яка відбулася 14-15 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Студент БДМУ став призером Міжнародної конференції в Польщі

Впродовж 27-29 квітня 2017 року в Польщі м. Краків проходила щорічна Міжнародна медична студентська конференція.

Студент БДМУ – в числі переможців Всеукраїнської олімпіади з інфекційних хвороб

Упродовж 4-6 травня 2017 року на базі Одеського національного медичного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інфекційних хвороб.