До Дня боротьби з інсультом на кафедрі нервових хвороб провели круглий стіл

29 жовтня - Всесвітній день боротьби з інсультом – це щорічний захід, який відзначається з 2006 року за ініціативи Всесвітньої організації інсульту.

Актуальність заходів, присвячених цьому дню, як наголошує доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Н.В. Васильєва, обумовлена розповсюдженістю цереброваскулярних захворювань в Україні, які постійно збільшуються, та важкими наслідками інсультів. Щорічно реєструється 100-110 тисяч нових випадків інсультів, що перевищує середньоєвропейські показники. Крім того, вважається, що інсульт виникає у людей старшого віку, але останнім часом спостерігається «омолодження» інсультів. Тому ця проблема має і медико-соціальне значення.

У рамках відзначення Дня боротьби з інсультами на кафедрі нервових хвороб, психіатрії та медичної психології доцентом Васильєвою Н.В. 28 жовтня 2015р. проведена низка круглих столів з англомовними студентами 4 курсу на тему: «Інсульт: стратегія і тактика надання медичної допомоги».

13 листопада – Всесвітній день сліпих

13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував в Парижі та Петербурзі декілька шкіл та підприємств для сліпих. На честь відомого науковця, в день його народження, у всьому світі відзначається День сліпих.

У БДМУ провели акцію до Дня уролога

Щорічно у світі 2 жовтня медична спільнота відзначає День уролога.

У БДМУ провели конференцію до Дня боротьби проти туберкульозу

До Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання діагностики та надання медичної допомоги хворим на туберкульоз легень із коморбідністю».