Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Шкідливий вплив наркотичних речовин на здоров’я підлітків

17 лютого 2016 року асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Марта Гараздюк провела зустріч з учнями 11 класу ЗОШ №1 м. Чернівці на тему «Вплив тютюнопаління та наркотиків на здоров’я підлітків». У ході зустрічі школярам у доступній формі було роз’яснено про шкідливий вплив нікотину та різних наркотичних речовин на організм людини вцілому та репродуктивну функцію зокрема.

Викладачі БДМУ провели тренінг з надання першої допомоги

23 березня у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. Глибоцького району доцент кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, к.мед.н. Оксана Петринич